Kryptowaluty - jak to działa? Jak zarabiać?

Chcesz opowiedzieć innym użytkownikom o czymś ciekawym? Zapraszamy do dyskusji na rozmaite tematy.
Dionizy

Kryptowaluty - jak to działa? Jak zarabiać?

Post autor: Dionizy »

Witam Państwa serdecznie!

Chcę Wam powiedzieć, że kryptowaluty to świetna sprawa! Od jakiegoś czasu śledzę stronę https://berich.eu/, na której informują o rynkach giełd kryptowalutowych. Z tego co widzę, to BTC osiąga co raz to nowe ATH (czyli swój rekord ceny). Jak myślicie? Czy warto wejść do tego świata? Spodobał mi się program Immediate Edge, który podobno działa wtedy kiedy się śpi. W takim sensie, że można go ustawić tak, że będzie inwestował za nas. Czy ktoś się spotkał kiedyś z czymś takim? Podoba mi się, jak rynek się zmienia. Jak powszechnie wiadomo, nie opłaca się mieć konta oszczędnościowego w banku, a jak to wygląda z inwestowaniem w krypto? Ktoś coś?
kalinka

Re: Kryptowaluty - jak to działa? Jak zarabiać?

Post autor: kalinka »

W zasadzie nie próbowałam tego, ale z moich przekonań wynika, że to może być nawet ciekawe doświadczenie. Jeśli się odpowiednio podejdzie do sprawy, czemu nie. No też możecie taki https://www.generali-investments.pl/ fundusz wykorzystać i zyskiwać troszkę inaczej, ale to od was już zależy. Ja Wam ogólnie życzę wielu sukcesów, cokolwiek wybierzecie.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ODPOWIEDZ