Plany na wakacje

Opowiedz nam, jak spędzasz swój czas wolny. Może szukasz rozrywki i chcesz się poradzić innych użytkowników? Daj znać!
Awatar użytkownika
bogumira2
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2021, 23:45

Plany na wakacje

Post autor: bogumira2 »

Planujecie już przyszłoroczne wakacje? Ja wiem, że ostatnie lata sporo zmieniły na rynku turystyki i chyba nie opłaca się czekać na tańsze oferty last minute, bo zwyczajnie raczej nie będą one tańsze, prawda? Tym bardziej, że ja raczej planuję wypoczynek w naszym kraju, więc lepiej załatwić wyjazd wcześniej. Polecicie mi jakieś apartamenty z widokiem na morze?
aleksa

Re: Plany na wakacje

Post autor: aleksa »

No dla mnie ciekawym miejscem jest Sandra SPA, jak chodzi o wyjazd nad morze, przykładowo do Pogorzelicy. Jest to miejsce, które ma swój potencjał, ponieważ w sandra spa oferta dla dzieci jest fajna i jest tam wiele atrakcji, możliwości aktywnego spędzenia czasu itd. Dlatego warto też przyjrzeć się ich ofercie.
najt

Re: Plany na wakacje

Post autor: najt »

Sama nie wiem, co mam zrobić, jak mam do tego podejść, ale lubię, jak na przykład w moim przekonaniu nad wodą są pomosty pływające producent niejeden się fajny znajdzie, wszystko mi odpowiada. Co wy na to? Macie podobne odczucia w tym względzie? Co wy na to ?
karmelowa

Re: Plany na wakacje

Post autor: karmelowa »

Jasne że mam plany na wakacje i pewnie to będzie jakieś zwiedzanie, na razie szukam tu https://wawalove.wp.pl/warszawa-samocho ... 697899296a inspiracji a możliwości z tego co wiedzę są praktycznie nieograniczone
marrly

Re: Plany na wakacje

Post autor: marrly »

A wynajmowaliście kiedyś apartamenty Gubałówka https://gorskidworek.pl/apartamenty/ ? Ja spędziłam tam jedne z najlepszych wakacji jakie miałam w swoim życiu :) polecam się tam wybrac
klaudiaszklanka

Re: Plany na wakacje

Post autor: klaudiaszklanka »

Jakie macie plany na wakacje? Poszukuję jakiejś sprawdzonej miejscówki, gdzie można uprawiać wingfoil. Myślałam nad wyjazdem na hel ale poszukuję jakiegoś sprawdzonego campingu gdzie można posurfować.
wakacjki

Re: Plany na wakacje

Post autor: wakacjki »

Wiecie, że u mnie wyjazdy zawsze się plączą z jedną sprawą. a mianowicie z pamiątkami? Dlatego sprawdzam, co ciekawego mogę przywieźć, a czego jeszcze nie mam. I na stronie napamiątki.pl znalazłam na przykład drewniany piórnik . To coś sensownego moim zdaniem i świetnego. Co wy na to ?
wodna12

Re: Plany na wakacje

Post autor: wodna12 »

Ja bym chciała w przyszłym roku polecieć do Hiszpanii, szczególnie marzy mi się Majorka. Od jakiegoś czasu też uczę się hiszpańskiego więc łatwiej będzie się porozumieć. Planuję aby dużo czasu spędzić na wodzie, szczególnie pływając na desce SUP. Jest to od niedawna moja nowa pasja :D

meble stylowe łomża
antosiaa

Re: Plany na wakacje

Post autor: antosiaa »

A może tak warto byłoby wybrać się nad morze? Ponoć o tym czasie najwięcej jest jodu ;). Ja przykładowo chce postawić na Zalewski hotel spa nad morzem w Mrzeżynie. Czuję, że będzie tam cudownie i spędzę udany weekend.
sałatka

Re: Plany na wakacje

Post autor: sałatka »

Plany wakacyjne najlepiej układać jak masz odpowiedni transport i ja zaczełam w sumie od znalezienia dobrej wypożyczalni. Popytałam znajomych i okazało się że praktycznie każdy poleca wypożyczalnię którą można znaleźć też na insta na tej stronie https://instagram.com/comfortcar.pl
ODPOWIEDZ