Foteliki samochodowe

Jakie sklepy odwiedzamy i polecamy? Nie wiesz, w jakim sklepie znajdziesz potrzebny Ci artykuł? Zapytaj
Awatar użytkownika
Dalmira_82
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2022, 11:41

Foteliki samochodowe

Post autor: Dalmira_82 »

Czy możecie polecić mi jakieś sklepy (internetowe, albo też stacjonarne - na Śląsku, a najlepiej w okolicach Katowic), w których będę mogła wybrać fotelik samochodowy dla dziecka. Poszukuję opinii, czytam na temat różnych fotelików, ale szczerze mówiąc mam wrażenie, że im więcej czytam, tym mniej wiem, więc totalnie nie wiem na co się zdecydować ;-)
igorek4

Re: Foteliki samochodowe

Post autor: igorek4 »

Chciałbym podzielić się moim pozytywnym doświadczeniem z użytkowaniem smart kid belt jako alternatywy dla tradycyjnego fotelika samochodowego. To naprawdę innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo i wygodę dla naszych dzieci
Soyaa

Re: Foteliki samochodowe

Post autor: Soyaa »

Jeżeli chodzi o mnie, to doszłam do wniosku, że postawię na foteliki MaxSpace Comfort System + https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... NavyMax.04 . Długo szukałam/przeglądałam po różnych modelach. Ten widzę, że spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, a także zapewnia nawet świetną podporę dla delikatnego kręgosłupa dziecka, co też jest ważne...
ODPOWIEDZ