Ubezpieczenie samochodu

Rozmowy o sporcie i samochodach. Zapraszamy do dyskusji nie tylko panów, ale i panie.
Awatar użytkownika
lucyna-97
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2022, 22:37

Ubezpieczenie samochodu

Post autor: lucyna-97 »

Słuchajcie, planuję zakupić swój pierwszy samochód, mam już nawet jeden na oku, może jutro uda się nam podjechać go zobaczyć, mam taką nadzieję. Ale chciałam Was dopytać, bo wiadomo, że obowiązkowo będę musiała wykupić ubezpieczenie oc chociaż zastanawiam się też nad ac. Ale powiedzcie mi, do którego roku życia jest zwyżka dla młodocianego kierowcy?
asafc

Re: Ubezpieczenie samochodu

Post autor: asafc »

zawsze szukałam najtanszego ubezpieczenie bez dodatkowych bonusów ale nie wiem teraz czy to jest dobry pomysł, kilka rzeczy się na pewno przydaje mieć
wiola

Re: Ubezpieczenie samochodu

Post autor: wiola »

Na pewno warto dokładnie sprawdzić co zawiera polisa ale mogę też powiedzieć że nie każdy wie że może się starać o samochód zastępczy z oc sprawcy kiedy ktoś rozbije mu auto. Dostajesz wtedy samochód na czas naprawy Twojego samochodu i odbywa się to nieodpłatnie jak wynika z info na tej stronie https://zastepczy.org/tu/pzu-samochod-zastepczy-z-oc
Łukasz51

Re: Ubezpieczenie samochodu

Post autor: Łukasz51 »

Zainteresowanym tematem naszej rozmowy mogę polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę agencji ubezpieczeń Magro - ubezpieczenie samochodu warszawa . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Zgubny

Re: Ubezpieczenie samochodu

Post autor: Zgubny »

Rozwój technologii mobilnych i internetowych rewolucjonizuje branżę ubezpieczeniową, umożliwiając klientom zakup polis przez Internet. Platforma https://join.balcia.com/pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych konsumentów, oferując intuicyjną obsługę i szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych. Jest to znakomite rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie czas i wygodę, a także dla osób, które poszukują spersonalizowanych opcji ubezpieczeniowych.
ODPOWIEDZ