medycyna estetyczna - jakie zabiegi?

Wszystko o kosmetykach, producentach i konkretnych produktach. Rozmawiamy o pielęgnacji, makijażu, a także zabiegach kosmetycznych.
Awatar użytkownika
dobiesława
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2022, 21:44

medycyna estetyczna - jakie zabiegi?

Post autor: dobiesława »

Kto z was korzystał z dobrodziejstwa medycyny estetycznej? Nie wiem jak wy ale ja wciąż mam wrażenie, że to pewnego rodzaju temat tabu. Niektórzy na przykład twierdzą, że nie ma sensu ingerować w naturalny wygląd, ale skoro komuś ma to poprawić poczucie własnej wartości, to dlaczego miałoby to być zabronione? Przynajmniej ja tak uważam, a wy? Macie za sobą jakieś zabiegi?
wasilewskka

Re: medycyna estetyczna - jakie zabiegi?

Post autor: wasilewskka »

W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna, w tym chirurgia plastyczna, oferuje szeroki wybór zabiegów dotyczących poprawy wyglądu ciała. Coraz większą popularność zyskują procedury takie jak plastyka brzucha czy lipolifting. Jeżeli masz pewne obszary ciała, które chciałbyś zmienić i istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegu, warto rozważyć tę opcję. Pamiętaj jednak, że decyzja powinna być dobrze przemyślana, a konsultacja z doświadczonym chirurgiem plastycznym jest niezbędna. Tutaj https://primeclinic.pl/ możecie więcej poczytać o zabiegach.

kurtki wojskowe wrocław
MilenaN

Re: medycyna estetyczna - jakie zabiegi?

Post autor: MilenaN »

Zdania w takich tematach mogą być podzielone natomiast trzeba uświadomić sobie jak na przestrzeni ostatnich kilku lat rozwinęła się branża medycyny estetycznej. Oczywiście nie mówię tutaj o ludziach jacy posiadają tylko same certyfikaty po jakichś kilkugodzinnych szkoleniach (bo takich też można znaleźć w internecie). Mam na myśli profesjonalne kliniki, oferujące swoje usługi na najwyższym poziomie. Wtedy tylko będziemy mieli pewność osiągnięcia zadowalającego nas rezultatu w dłuższej perspektywie czasu. Najważniejsze jest by określić problem z jakim się borykamy. Dla dużej liczby osób będzie to akumulacja niechcianego tłuszczu, jaki ma nawet miejsce przy stosowaniu rygorystycznych diet. Jeżeli chodzi o w pełni bezpieczne zabiegi to endermologia - https://paparazzi.clinic/zabiegi-na-cialo/endermologia jest najchętniej wybierana.
ODPOWIEDZ