brytyjczyk-transport.pl - opinie o firmie

Chcesz zlecić komuś projekt? Poszukujesz opinii o konkretnym wykonawcy? Poszukaj rad wśród użytkowników.
Awatar użytkownika
Desreta-73

brytyjczyk-transport.pl - opinie o firmie

Post autor: Desreta-73 »

Poszukuję opinii na temat firmy przeprowadzkowej brytyjczyk-transport.pl - jak sama nazwa wskakuje, chodzi o wyprowadzkę do UK. Potrzebuję przewieźć kilka "większych gabarytowo" rzeczy, dlatego zależy mi na profesjonalnej firmie zajmującej się przeprowadzkami. Jeśli macie jakieś doświadczenia z nimi, to chętnie się z nimi zapoznam :)
Awatar użytkownika
Teresa

Re: brytyjczyk-transport.pl - opinie o firmie

Post autor: Teresa »

Cześć. Jak najbardziej firma godna polecenia. Z tego co wiem, mają spore doświadczenie na rynku przeprowadzek, znają się na swojej pracy, doradzą w razie potrzeby. Polecam. Dzięki nim transport mebli do UK nie był problemem.
Awatar użytkownika
Celestyn

Post autor: Celestyn »

Korzystałam z ich usług transportowych już dwukrotnie i za każdym razem pełne zadowolenie, nie mam się do czego przyczepić, nie mam zastrzeżeń. Komfortowy transport do Anglii i w drugą stronę. Wygodnie, dość szybkie terminy, naprawdę polecam, jeśli szukacie rzetelnego przewoźnika.
Awatar użytkownika
Olgierd

Post autor: Olgierd »

Zdecydowanie jest to firma godna polecenia, nie mam co do tego wątpliwości, sam też trafiłem do nich z polecenia. Od tamtego czasu, jeśli chodzi o transport do UK, korzystam tylko z ich usług. Oferują przeprowadzki, nawet większych gabarytów i z doświadczenia powiem, że cenowo wychodzą najbardziej korzystnie.
ODPOWIEDZ