brytyjczyk-transport.pl - opinie o firmie

Chcesz zlecić komuś projekt? Poszukujesz opinii o konkretnym wykonawcy? Poszukaj rad wśród użytkowników.
Awatar użytkownika
Desreta-73

brytyjczyk-transport.pl - opinie o firmie

Post autor: Desreta-73 »

Poszukuję opinii na temat firmy przeprowadzkowej brytyjczyk-transport.pl - jak sama nazwa wskakuje, chodzi o wyprowadzkę do UK. Potrzebuję przewieźć kilka "większych gabarytowo" rzeczy, dlatego zależy mi na profesjonalnej firmie zajmującej się przeprowadzkami. Jeśli macie jakieś doświadczenia z nimi, to chętnie się z nimi zapoznam :)
Awatar użytkownika
Teresa

Re: brytyjczyk-transport.pl - opinie o firmie

Post autor: Teresa »

Cześć. Jak najbardziej firma godna polecenia. Z tego co wiem, mają spore doświadczenie na rynku przeprowadzek, znają się na swojej pracy, doradzą w razie potrzeby. Polecam. Dzięki nim transport mebli do UK nie był problemem.
Awatar użytkownika
Celestyn

Post autor: Celestyn »

Korzystałam z ich usług transportowych już dwukrotnie i za każdym razem pełne zadowolenie, nie mam się do czego przyczepić, nie mam zastrzeżeń. Komfortowy transport do Anglii i w drugą stronę. Wygodnie, dość szybkie terminy, naprawdę polecam, jeśli szukacie rzetelnego przewoźnika.
Awatar użytkownika
Olgierd

Post autor: Olgierd »

Zdecydowanie jest to firma godna polecenia, nie mam co do tego wątpliwości, sam też trafiłem do nich z polecenia. Od tamtego czasu, jeśli chodzi o transport do UK, korzystam tylko z ich usług. Oferują przeprowadzki, nawet większych gabarytów i z doświadczenia powiem, że cenowo wychodzą najbardziej korzystnie.
Awatar użytkownika
Aida1972

Post autor: Aida1972 »

Super, że są takie firmy transportowe, którym można zaufać, bo naprawdę w dzisiejszych czasach już o różnych sytuacjach się słyszało. Oni mają profesjonalne podejście do swojej pracy, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to jest firma transportowa, której można zaufać. jeśli planujecie w najbliższym czasie przeprowadzkę do UK, naprawdę polecam :)
Awatar użytkownika
konrad_93

Post autor: konrad_93 »

Zgadzam się z powyższymi, pozytywnymi opiniami dotyczącymi firmy przeprowadzkowej Brytyjczyk Transport. Wprawdzie korzystałem z nich oferty tylko raz (przynajmniej na razie jest to ten jeden raz), ale naprawdę jestem zadowolony. Również z cen, które zaoferowali. Gdyby sytuacja się powtórzyła i znów potrzebowałbym takiej usługi jak przeprowadzka do UK, na pewno skorzystałbym z ich oferty.
Awatar użytkownika
Adrian_62

Post autor: Adrian_62 »

Jeśli chodzi o usługi typu: transport Anglia - Polska i odwrotnie, to z czystym sumieniem polecam właśnie usługi firmy Brytyjczyk Transport. ich flota jest naprawdę wygodna, a powiem nawet więcej, komfortowa. Dobre ceny ich usług, zawsze na czas. Wiem, że sporo moich znajomych korzysta z ich usług transportowych i wszyscy są zadowoleni. Dlatego polecam.
Awatar użytkownika
filipa1978

Post autor: filipa1978 »

Szukałam jakiś czas temu firmy od przeprowadzek międzynarodowych, właśnie między Polską a Wielką Brytanią, bardzo wiele osób wskazało mi właśnie na tę firmę, jako jedną z najlepszych. Dlatego też skorzystaliśmy z usług Brytyjczyk Transport http://www.brytyjczyk-transport.pl przewieźliśmy z ich pomocą nie tylko wszystkie meble do naszego domu, ale też sprzęt AGD
Awatar użytkownika
Aldona75

Post autor: Aldona75 »

Wiadomo, że takie są czasy, że pewnie nie tylko mną szargają emocje, zastanawiam się nad wyprowadzką do pracy za granicę, znajomi mnie namawiają. Znajomi, którzy właśnie mieszkają w UK od dawna. Polecili mi właśnie tę firmę transportową http://www.brytyjczyk-transport.pl jako najlepszą, jeśli chodzi o przeprowadzki do uk, sami podobno regularnie korzystają.
Awatar użytkownika
Lara-66

Post autor: Lara-66 »

Bardzo polecam, mają naprawdę dość sporą konkurencję na rynku, a mimo to, naprawdę są najlepszą firmą przeprowadzkową z jakiej miałam okazję korzystać. Moim zdaniem to bardzo ważne, żeby transport mebli do UK w czasie przeprowadzki był naprawdę odpowiednio zabezpieczony i oni to gwarantują. Na moich rzeczach nie znalazła się ani jednak ryska. Polecam.
Awatar użytkownika
Lubosław

Post autor: Lubosław »

Skorzystałem już kilkukrotnie z usług tej firmy transportowej i wiem, nawet jestem przekonany, że jeśli ponownie będzie taka potrzeba, a na pewno będzie i to w niedalekiej przyszłości, ponownie skorzystam. Nie mam żadnych zastrzeżeń, firma godna polecenia, rzetelna. Mają dobre ceny, przewóz rzeczy do UK jest bezpieczny, możecie być spokojni o swoje rzeczy.
Awatar użytkownika
Grazyna_62

Post autor: Grazyna_62 »

Dziękuję Wam za ten wątek i za polecenie mi usług transportowych firmy http://www.brytyjczyk-transport.pl Ja akurat nie mam zbyt dużego doświadczenia jeśli chodzi o wysyłki towarów czy przedmiotów za granicę, a niedawno musiałam taki transport zorganizować. Firma Brytyjczyk Transport stanęła na wysokości zadania, dlatego należy im się pełen pakiet punktów :D
Awatar użytkownika
nasif63

Post autor: nasif63 »

Korzystam z usług tej firmy transportowej od jakiegoś czasu i nie zamierzam zmieniać jej na żadną inną, z tego względu, że mam spore doświadczenie, również z innymi firmami i wiem, że ta naprawdę jest jedną z najlepszych, jeśli chodzi o przeprowadzki czy transport towarów do UK. Zawsze bezpiecznie, wygodnie, a dodatkowo, zawsze w dobrej, konkurencyjnej cenie.
Awatar użytkownika
felicjana

Post autor: felicjana »

Jeśli szukacie Państwo firmy, której moglibyście zaufać jeśli chodzi o przeprowadzkę do UK, to polecam Wam właśnie firmę Brytyjczyk Transport. Sama korzystałam z ich oferty jeśli chodzi o przewóz rzeczy, natomiast moi bliscy, jakiś czas temu szukali firmy, która zajmuje sie takimi usługami jak przeprowadzki do UK i okazało się, że właśnie ta firma jest najlepsza.
Awatar użytkownika
ludmiła1975

Post autor: ludmiła1975 »

Szukałam ekipy, która pomoże mi ogarnąć przeprowadzkę, no ale nie byłby w tym nic dziwnego, gdyby właśnie nie fakt, że chodziło o przeprowadzkę do UK. Na firmę http://www.brytyjczyk-transport.pl dostałam namiary od znajomej, która też przeprowadzała się do Anglii, ale w inne rejony, niz ja planuję. Firma sprawdzona, więc mogłam jej zaufać. I to było naprawdę dobre polecenie.

https://jaw.pl/2022/07/seo-pr-czym-jest-i-jak-je-wykorzystac/
Awatar użytkownika
lubisław74

Post autor: lubisław74 »

Zdecydowanie mogę potwierdzić wszystkie powyższe opinie. Sama korzystałem już kilkakrotnie z ich usług, na pewno w razie potrzeby znów się zdecyduję. Dlatego jeśli interesuje Was na przykład transport mebli na trasie Polska - UK lub odwrotnie UK - Polska, to jest to naprawdę najlepsza opcja. Firma profesjonalna, z przystępnymi cenami, szczególnie ważne to jest w obecnych czasach.
Awatar użytkownika
Roberta_72

Post autor: Roberta_72 »

Współpracuję z firmą Brytyjczyk - Transport od kilku lat i jestem z tej współpracy naprawdę bardzo zadowolona. Pomimo niełatwych czasów, wiecie, wszystko się na siebie nałożyło, Brexit, wojna i pandemia sprawiły, że transport towarów do Anglii jest naprawdę utrudniony, a ta firma rewelacyjnie sobie z tym radzi. I ceny również mają bardzo przystępne.
Awatar użytkownika
Samuel-71

Post autor: Samuel-71 »

Tak, ja również bardzo polecam Wam tę firmę. Szukałem opinii na temat różnych firm transportowych, bo chciałem przewieźć kilka większych rzeczy do Anglii i sporo osób poleciło mi właśnie ich. Przyznaję, że usługa w przystępnej cenie, a towar odpowiednio zabezpieczony, dotarł bez żadnych problemów. Bardzo polecam firmę http://www.brytyjczyk-transport.pl
ODPOWIEDZ