Drzwi od producenta

Chcesz zlecić komuś projekt? Poszukujesz opinii o konkretnym wykonawcy? Poszukaj rad wśród użytkowników.
Awatar użytkownika
Lilianna_96
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:08

Drzwi od producenta

Post autor: Lilianna_96 »

Kochani, jaki producent drzwi Śląsk jest waszym zdaniem godny polecenia? Kilka ofert już przejrzałam i znalazłam te mniej i bardziej atrakcyjne. Mimo wszystko zawsze wolę zorientować się w opiniach. Doradzicie mi coś w tej kwestii? Byłabym ogromnie wdzięczna :)

tygodnik podhala
kalinka

Re: Drzwi od producenta

Post autor: kalinka »

Lilianna_96 pisze: 08 paź 2021, 7:50 Kochani, jaki producent drzwi Śląsk jest waszym zdaniem godny polecenia? Kilka ofert już przejrzałam i znalazłam te mniej i bardziej atrakcyjne. Mimo wszystko zawsze wolę zorientować się w opiniach. Doradzicie mi coś w tej kwestii? Byłabym ogromnie wdzięczna :)
Zarówno o drzwiach myślę, jak i o tym, jakie kupić klamki do drzwi wewnętrznych . Nie chcę się potem rozbijać, bo kosztowo to może wyglądać nie okej. A jeśli już miałabym coś zasugerować, to wstępnie mi polecono firmę Roltes. Może tam zajrzeć? Co mówicie? To znaczy i tak tam zajrzę, ale chętnie poznam i innych, wartościowych producentów.
grubalinka22

Re: Drzwi od producenta

Post autor: grubalinka22 »

Może szukacie drzwi do mieszkania? Zobaczcie koniecznie na ofertę od drzwi na wymiar Poznań to firma która od dawna działa na rynku i ma szeroką ofertę na okna, drzwi i bramy. Możecie zamówić na wymiar tak by wszystko dopasować do swoich potrzeb, to dobra i rzetelna firma. Polecam.
ODPOWIEDZ