mleko modyfikowane

W tym miejscu prowadzimy rozmowy na tematy nie pozostające w związku z głównymi kategoriami.
angella

mleko modyfikowane

Post autor: angella »

Są tu mamy które kupują swoim maluszkom mleko modyfikowane? Niedawno zaczęliśmy przygodę z tym mlekiem, synek dobrze zaakceptował mleko Bebilon, w doz można je kupić w fajnej cenie
wisnia

Re: mleko modyfikowane

Post autor: wisnia »

też się właśnie zastanawiam nad tym mlekiem, dobrze wiedzieć ze w doz są dobre ceny, wydaje mi się, ze stacjonarnie jednak wygodniej kupować, bo nie trzeba czekać na przesyłkę
kamilka89

Re: mleko modyfikowane

Post autor: kamilka89 »

JAK kupujecie Bebilon to najlepiej kupić w DOZie stacjonarnie oni mają bardzo dobrą cenę na to mleko, ja już nawet online nie zamawiam bo bardziej opłaca się kupić w dozie.
Majoka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: Majoka »

No właśnie też się na tym złapałam, że myślałam, że taniej kupuję mleko Bebilon przez internet, a okazało się, że jednak stacjonarny DOZ ma na nie najlepsze ceny.

sasuke uchiha katana
ewuśka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: ewuśka »

Dokładnie, też zauważyłam, że w DOZie jest bardzo dobra cena na Bebilon i kupuje już tylko u nich stacjonarnie, nie ma sensu robić zamówienia online jak mam pod ręką do kupienia.
groszka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: groszka »

W DOZie cały czas utrzymuje się dobra cena na Beibilon więc ja kupujecie stacjonarnie to warto u nich, nie ma sensu przepłacać. Nam Bebilon cały czas bardzo dobrze się sprawdza.
ODPOWIEDZ