Czas wolny

Najpiękniejsze miejsca na śluby za granicą – poleca biuro podróży CARTER

• Zakładki: 18


Ślub na plaży, ślub na łodzi, a może ceremonia ślubna w luksusowym hotelu? Planujecie wymarzony ślub za granicą? Biuro podróży CARTER pomoże Wam zorganizować ślub marzeń w egzotycznym miejscu! Bez względu na to, czy planujecie ślub cywilny czy ślub kościelny, specjaliści z CARTER zorganizują dla Was wyjątkową ceremonię ślubną w najbardziej niezwykłych zakątkach świata. Gdzie wziąć egzotyczny ślub? Zobacz naszą listę najpiękniejszych miejsc na ślub za granicą!

Wyjątkowe miejsca na egzotyczny ślub

Dzień ślubu ma być wyjątkowy, dlatego organizacja ślubu za granicą jest opcją coraz częściej wybieraną przez Polaków. Architekci ślubów marzeń prześcigają się w pomysłach, aby spełniać marzenia przyszłych małżonków. Gdzie najlepiej organizować śluby za granicą?

  • Ślub na Seszelach 

Co powiecie na wspaniały ślub na piaszczystej plaży pod palmami? Zagraniczny ślub na Seszelach o zachodzie słońca to pomysł na piękną, romantyczną uroczystość, której nie zapomnicie do końca życia. Ekskluzywne hotele i wille sprawią, że Wy i Wasi goście spędzicie wspaniale czas po ceremonii. 

  • Ślub na Mauritiusie

Turkusowy ocean i niebiańskie plaże oraz luksusowe hotele sprawiają, że Mauritius to idealne miejsce na zagraniczny ślub połączony z podróżą poślubną. Na Mauritiusie na Wasze specjalne życzenie biuro podróży CARTER może zorganizować ślub z polskojęzycznym księdzem.

  • Ślub na Cyprze

Cypr jest jednym z najpiękniejszych miejsc na ślub za granicą. Kuszą rajskie plaże i wspaniała pogoda, a dojazd na miejsce jest łatwiejszy i bardziej atrakcyjny cenowo, niż w przypadku Seszeli. Nie musicie się obawiać o pogodę w dniu ślubu, a widoki podczas uroczystości zapierają dech w piersiach. Na Cyprze można brać śluby cywilne i śluby kościelne. 

Artykuł powstał przy współpracy z biurem podróży CARTER, które zorganizuje dla Ciebie wymarzony ślub na granicą!

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
90 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *