Moda

Portfel damski jako niezbędny element w każdej torebce.

• Zakładki: 23


Portfel to jeden z akcesoriów galanterii skórzanej bez którego ciężko się obyć, zwłaszcza kobietom. Decydując się na zakup portfela damskiego warto więc postawić na taki model, który będzie nam służył przez lata. O tym, czy będzie to model, który przypadnie nam do gustu, decydować będzie wiele czynników takich jak materiał, model czy wielkość. Zapraszamy do lektury poniższego materiału, w którym przybliżamy na co zwracać uwagę podczas zakupów.

Na co zwracać uwagę wybierając portfel damski?

Szukając portfela przede wszystkim odpowiedzmy sobie na pytanie jakiej wielkości portfel będzie dla nas odpowiedni i co chcemy w nim umieścić. Na rynku znajduje się obecnie wiele modeli, które posiadają dedykowane kieszonki na karty kredytowe, banknoty oraz monety. Warto również rozważyć jaki rodzaj zapięcia nas interesuje – czy ma to być zatrzask czy może zamek błyskawiczny. Kolejnym istotnym elementem, który warto wziąć pod uwagę to kolor – tak by pasował on m.in. do torebki czy innych elementów galanterii skórzanej. Zwróćmy również uwagę na materiał z jakiego wykonany jest nasz portfel – warto bowiem zainwestować w skórzane modele, które dzięki odpowiedniej impregnacji będą nam służyć przez lata.

Modne portfele damskie od Barberini’s

Portfele damskie skórzane to doskonały pomysł na prezent a także element wyposażenia każdej damskiej torebki, na który warto zwrócić szczególną uwagę bowiem korzystamy z niego niemal codziennie. Marka Barberini’s mając tego świadomość stawia wyłącznie na portfele wykonane z najwyższej jakości włoskiej skóry, która jest miękka i trwała. Spośród kilkudziesięciu propozycji znajdziesz tam wiele wariantów kolorystycznych, w tym m.in.: portfele brązowe, czerwone, zielone, szare, a nawet czarne. Z łatwością dobierzesz właściwą strukturę (portfele gładkie oraz widocznymi przetłoczeniami) oraz dodatki, które przejawiają się w formie emblematów czy efektownych, widocznych zapięć.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Barberini’s

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
62 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *