Czas wolny

Sklep jeździecki – nie tylko dla jeźdźców konnych

• Zakładki: 44


Mogłoby się wydawać, że sklep jeździecki – zgodnie z nazwą – to sklep ze sprzętem dla osób jeżdżących na koniach. Czasem rzeczywiście tak bywa. Natomiast w przypadku dużych i popularnych sklepów jeździeckich można liczyć na dużo więcej! Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co zakupisz w takim dużym sklepie.

Sprzęt dla posiadaczy koni

Poza sprzętem do jazdy konnej sklep jeździecki może oferować szeroki asortyment do opieki nad końmi. Należy tu zaliczyć wyposażenie boksów (np. żłoby, siatki na siano) i stajni (np. wiadra, narzędzia do sprzątania), akcesoria pielęgnacyjne (np. szczotkę, zgrzebło) i lecznicze (np. środki przeciwbólowe, ochraniacze magnetyczne). Jeśli zaś chodzi o sprzęt jeździecki, dzieli się na produkty dla jeźdźców (np. odzież, obuwie, kaski) i koni (np. ogłowia, siodła, czapraki).

Sprzęt dla miłośników koni

W dużym sklepie jeździeckim coś dla siebie znajdą miłośnicy koni, którzy nie jeżdżą konno, a także tacy, którzy jeżdżą, lecz chcą się pochwalić pasją także poza ujeżdżalnią. Szeroki wybór odzieży z motywami końskimi, akcesoriów i gadżetów pozwoli fanom otoczyć się przedmiotami symbolizującymi ich miłość do koni. Ponadto w takim sklepie jeździeckim można kupić prezent dla bliskiej osoby uwielbiającej konie i/lub jazdę konną.

Sprzęt dla innych zwierząt

W stadninie poza końmi nierzadko mieszkają inne zwierzęta, chociażby koty i psy. Dla nich również znajdziesz akcesoria w dużym sklepie jeździeckim. Miski, ubranka czy sprzęt pielęgnacyjny to tylko przykłady. Inspirowana końską szczotką szczotka dla kota doskonale wyczesuje sierść małego futrzaka, a derka dla psa ogrzewa czterołapa i chroni przed deszczem.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Equishop.com.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
88 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *