Moda

Wybieramy piżamy młodzieżowe damskie na lato!

• Zakładki: 18


Jaką piżamę wybrać latem? Wybór piżamy młodzieżowej dla nastolatki na lato nie jest wcale łatwy. Z jednej strony dobrze, gdyby piżama była wykonana z naturalnego materiału i miała wygodny krój, z drugiej liczy się przecież wygląd. Jak połączyć wszystkie te cechy i wybrać najlepsze piżamy młodzieżowe damskie na lato?

Z jakiego materiału powinna być młodzieżowa piżama na lato?

W sklepach nie brakuje piżam z pozoru idealnych na lato. Ale nie wszystkie materiały, z których szyje się piżamy młodzieżowe na lato, faktycznie sprawdzą się na letnie noce. Dobrym rozwiązaniem będą materiały naturalne, takie jak popularna bawełna, albo materiały sztuczne – wiskoza, modal, lyocell czy cupro. Polecamy też młodzieżowe piżamki z bawełny z domieszkami. Chociaż tkanina nie jest pierwszym czynnikiem, na który nastolatka zwróci uwagę, warto sprawdzić metkę przed zakupem. W dobrych materiałach po prostu lepiej się śpi.

Jaki fason piżamy dla nastolatki?

Piżama młodzieżowa damska na lato dla nastolatki ma dwa zadania – zapewnić swobodę ruchów i ograniczyć uczucie ciepła. Jaki fason pomoże je spełnić? Lepiej wybierać przewiewne, luźne piżamy – krótkie szorty i podkoszulki z krótkim rękawkiem. Dobrym pomysłem będą też kolorowe komplety z lekkimi spodenkami i topem na ramiączkach. Z kolei kolor i print na materiale zależy już wyłącznie od właścicielki piżamy. Do wyboru mamy kolorowe piżamy młodzieżowe w printy, kwiaty, piżamy w pastelowych kolorach, ale też modele w wyrazistych kolorach. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem internetowym diuneo.pl.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
69 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *