Czas wolny

Z miłości do samochodów

• Zakładki: 55


Każdy kierowca wie, jak ważne jest regularne serwisowanie pojazdu. Pozwala to na wychwycenie wszelkich nieprawidłowości oraz stwarza okazję do wymiany części eksploatacyjnych, które ulegają zużyciu. Jednym z takich elementów wymagających regularnej wymiany są filtry oleju. To one są bowiem odpowiedzialne za zatrzymywanie zanieczyszczeń, które wytrącają się podczas pracy silnika.

Zanieczyszczenia i jak je usunąć

Podczas pracy silnika wytrącają się cząsteczki stałe, które odkładając się w silniku, mogą spowodować obniżenie jego wydajności oraz doprowadzić do jego uszkodzenia. Sposobem na eliminację tych zanieczyszczeń jest filtr cząstek stałych. Jednak nie każdy filtr jednakowo skutecznie poradzi sobie z wyłapywaniem zanieczyszczeń. Musi on mieć optymalną szczelność oraz opierać się na sprawdzonej technologii produkcji. Firma Mann jest jednym z czołowych producentów filtrów cząstek stałych. Na bazie wieloletniego doświadczenia tworzy filtry, które spełniają rygorystyczne normy jakości. Dzięki temu klient otrzymuje końcowy produkt, który skutecznie realizuje swoje zadanie i pomaga w utrzymaniu sprawności i wysokiej wydajności silnika oraz zmniejsza emisję zanieczyszczeń podczas jazdy. Filtry mann są synonimem wysokiej jakości oraz efektem znaczącego postępu technologicznego w dziedzinie motoryzacji.

Od wyboru zamiennych części eksploatacyjnych pojazdy zależy to, jak długo pozostanie on w dobrej kondycji. Aby zapewnić autu żywotność samochodu oraz zmniejszyć częstotliwość napraw, a tym samym wprowadzić wymierne oszczędności, wystarczy wybrać produkty sprawdzonych producentów.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą NajlepszeOleje.pl.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
24 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *