Uroda

Dlaczego warto masować twarz przy pomocy rollera?

• Zakładki: 79


Masaż twarzy to, poza stosowaniem odpowiednio dobranych do potrzeb skóry kosmetyków, jeden z najlepszych sposobów na zachowanie młodości. Rosnącą popularnością cieszą się ostatnio masaże wykonywane specjalnymi, naturalnymi rollerami. Te niewielkie przyrządy wykonane z odpowiednio oszlifowanych kamieni, pozwalają szybko zlikwidować nieestetyczną opuchliznę i przyspieszyć krążenie krwi. Sprawdź, dlaczego warto masować twarzy przy pomocy rollera i znajdź swój model już dziś.

Usprawnienie przepływu limfy

Dzięki miarowym ruchom dłoni z rollerem, bardzo szybko możemy poprawić krążenie krwi w okolicach twarzy. W ten sposób powodujemy również, że ukryta pod skórą limfa zaczyna się przemieszczać i równomiernie rozkładać na masowanych obszarach. Wybierając roller jadeitowy dostępny w drogeriach internetowych i stacjonarnych, pierwsze efekty zobaczymy już po kilku sesjach.

Redukcja opuchlizny

Jak każdy naturalny kamień, również jadeit z łatwością utrzymuje stosunkowo niską temperaturę. Dzięki przyjemnemu efektowi chłodzenia, podczas masażu twarzy rollerem znikają opuchnięcia, a skóra twarzy staje się promienna i widocznie odprężona. Takie właściwości jadeitu sprawiają, że codzienny masaż twarzy jest jednym z najlepszych sposobów na to, aby zadbać o skórę twarzy po nieprzespanej nocy albo poprawić jej wygląd tuż przed ważnym wyjściem.

Lepsza wchłanialność kosmetyków

Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego topowi makijażyści i kosmetolodzy zalecają delikatne wklepywanie kremów i olejków do wnętrza skóry? Te mikroruchy sprawiają, że wybrany preparat lepiej się wchłania, a efekty jego działania są większe niż gdybyśmy zostawiły krem na skórze bez właściwej aplikacji. Dzięki naturalnemu rollerowi możesz zastąpić wklepywanie kosmetyków palcami – masażem. Już kilka chwil wystarczy, aby wybrany produkt wchłonął się odpowiednio głęboko i rozpoczął pielęgnację wybranych warstw skóry twarzy.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
186 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *