Moda

Czym jest tankini? Wszystko, co musisz wiedzieć!

• Zakładki: 7


Pogoda za oknem każdego zachęca do opuszczenia domu i wybrania się na basen lub plażę. Niektórzy jednak muszą zaopatrzyć się w nowy strój kąpielowy, a fasonów kostiumów zdecydowanie nie brakuje. Dla kogo idealnie sprawdzi się tankini?

Tankini, czyli kostium dla każdej kobiety

Zakup stroju kąpielowego to wyjątkowo trudne zadanie, a w wyborze wcale nie pomaga mnogość fasonów takich kostiumów. Jedną z ciekawszych propozycji jest tankini. Strój ten można określić jako połączenie klasycznego bikini ze strojem jednoczęściowym. Tankini składa się z majtek, które krojem przypominają figi o podwyższonym stanie oraz koszulki w różnych wariantach.

Stwierdzenie, że tankini pokochały kobiety bez względu na wiek, nie jest przesadą. Szczególnie często kostium ten wybierają panie, którym zależy na wymodelowaniu lub zakryciu brzucha. Ponadto strój składający się z dwóch części daje nam możliwość skorygowania figury między innymi za pomocą właściwie dobranych kolorów. Nie bez znaczenia pozostaje koszulka. Do wyboru mamy bowiem nie tylko klasyczne koszulki, ale i te z falbankami lub innymi ozdobnymi elementami.

Jakie zalety ma tankini? Tak naprawdę wszystkie, które wymienilibyśmy przy opisywaniu kostiumu jednoczęściowego. Mimo to tankini jest bardziej uniwersalne. Szczególnie wygodne okazuje się, kiedy wybieramy się do toalety i nie musimy się w całości rozbierać. Kostium o fasonie tankini bez problemu połączymy z innymi częściami garderoby, tworząc ciekawe letnie stylizacje.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem internetowym diores.pl.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
26 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *