Filmy

Filmowe hity – na co warto wybrać się do kina w grudniu 2021?

• Zakładki: 81


Grudzień to czas, kiedy nasze myśli krążą wokół świątecznych przygotowań. Szukanie prezentów dla najbliższych jest bardzo przyjemne, bywa jednak wyczerpujące. Dlatego warto znaleźć chwilę czasu, by z mężem, żoną, przyjaciółką czy po prostu samemu wyskoczyć do kina. A jakie filmy grają na koniec tego roku? Poznaj subiektywną listę filmów, na które warto wybrać się do kina w grudniu 2021!

Świąteczne hity 2021 – to warto zobaczyć!

Od kilku lat widzowie byli czarowani serią filmów Listy do M. W tym roku fani świątecznych wątków w filmach mogą obejrzeć inną polską komedię w świątecznym wydaniu. To musi być miłość to opowieść o trzech siostrach, których związki stają pod znakiem zapytanie i o których miłość będą zabiegać ich partnerzy. Film wzrusza i bawi zakochanych oraz singli – seans zdecydowanie będzie znakomitą rozrywką i chwilą relaksu w przerwie od świątecznej gorączki.

Na najmłodszych widzów czeka Emma i Święty Mikołaj. Historia opowiada o dziewczynce, której marzenia o spotkaniu elfów się spełniają. Emma dołącza do Świętego Mikołaja i jego żony i ratuje elfy z opresji. Ta duńska produkcja to fantastyczny familijny film, który różni się od popularnych animacji Hollywoodzkich.

Największe hity w kinach w grudniu 2021

Być może przerwa w świątecznych zakupach będzie jedyną okazją do obejrzenia jednego z hitów, o którym opowiadają nam znajomi i o których czytamy w Internecie:

  • Nie czas umierać – chcesz się przekonać, jak wygląda emerytura James’a Bonda? Koniecznie wybierz się na najnowszą odsłonę kultowej serii o brytyjskim agencie 007!
  • Diuna – film na podstawie książki, wspaniała propozycja dla fanów Si-Fi i filmów drogi, okazał się prawdziwym hitem, który bije rekordy popularności
  • Dziewczyny z Dubaju – polska produkcja, o której głośno jest ze względu na kontrowersyjną tematykę oraz skandale, towarzyszące twórcom

Komedie, na które warto wybrać się do kina w grudniu 2021

Nawet fani horrorów, thrillerów czy filmów Si-Fi lubią czasami się pośmiać. Grudzień dla wielu z nas bywa miesiącem pełnym stresów. Raporty roczne, wydatki związane z prezentami, organizacja świąt dla dużej rodziny – jeśli czujesz, że najchętniej obejrzałbyś komedię, wybierz się na jedną z nich:

  • Szef roku – hiszpański pretendent do Oscara; satyra, analiza społeczności zawodowej i wspaniały humor w jednym
  • Rodzina Adamsów 2 – animacja, która czerpie z serii o znanej z lat ’90 rodzinie wszystko, co najlepsze; znakomita dawka humoru, na której będą się bawić wszystkie pokolenia

Świąteczny film, kino akcji, Si-Fi czy komedia – na co wybierzesz się do kina w grudniu 2021?

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
197 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *