Wyposażenie kuchni

Komplety garnków Gerlach do rustykalnej kuchni

• Zakładki: 37


W rustykalnej kuchni nie ma miejsca na lakierowane szafki czy też krzykliwe kolory. Królują za to naturalne materiały takie jak drewno, kamień, ceramika. Przestrzeń odznaczająca się prostotą jest pełna uroku i ciepła. Nie brakuje postarzanych elementów z wyraźnym efektem zużycia. Jeśli posiadasz taką kuchnię, zaproś do niej komplety garnków Gerlach wykonane z żeliwa. Doskonale wkomponują się w przestrzeń, dodając jej faktury. 

Choć podstawowym elementem rustykalnej kuchni jest drewno – dębowy parkiet, drewniane stropy, piękne bukowe witryny, półki do wyeksponowania naczyń – coraz częściej projektanci wnętrz dbają o to, aby popularna w romantyzmie sielskość, uznawana za ideał życia, pod rękę szła z nowoczesnością. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by do takiej przestrzeni zaprosić kuchenkę indukcyjną czy też odpowiednio zabudowaną zmywarkę. Najważniejsze, by trzymać się określonej palety barw, niezaburzającej odbioru danego miejsca. Komplety garnków Gerlach wykonane z żeliwa mogą być użytkowane na kuchenne indukcyjnej. Łączą funkcjonalność z wysoką estetyką, wpisując się w potrzeby użytkowników.

Komplety garnków Gerlach Natur Iron

W rustykalnej kuchni znakomicie sprawdzą się żeliwne garnki Natur Iron w kolorze białym. Będą pięknie komponować się z drewnem lub wyeksponowaną cegłą. Zainspirowane przyrodą garnki są niezwykle trwałe, odporne na bardzo wysokie temperatury, przez co nadają się do użycia również w piekarniku, a ponadto nie odkształcają się, przez długie lata zachowując nienaganny wygląd. Naczynia zostały pokryte ekologiczną i antyalergiczną emalią, która podwyższa ich trwałość, niwelując ryzyko powstania rdzy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by do rustykalnej kuchni z nowoczesnymi akcentami zaprosić klasyczne komplety garnków Gerlach  wykonane w całości ze stali nierdzewnej. Linia First ma Grube, trójwarstwowe dno z wbudowanym dyskiem aluminiowym o jednolitej powierzchni, które równomierne dystrybuuje ciepło, skracając czasu gotowania potrawy. Specjalne dno sprawia, że garnki współpracują z wszystkimi typami kuchenek, w tym również z indukcją. Komplet wykonany ze stali nierdzewnej 18/10 pozwala na korzystanie z naczyń do zapiekania do 180°C. Garnki mogą być czyszczone w zmywarce.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Gerlach.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
269 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *