Wyposażenie kuchni

Złote sztućce i zastawa na święta – poznaj propozycje od marki Gerlach!

• Zakładki: 42


Boże Narodzenie kojarzy się nie tylko z prezentami, ale też z wspólnym spędzaniem czasu przy świątecznym stole. To tutaj jemy przygotowywane w pocie czoła potrawy i dzielimy się opłatkiem. Warto więc, żeby świąteczne nakrycie stołu było naprawdę wyjątkowe. Piękną aranżację świątecznego stołu stworzą modne, złote dodatki. Szykowna zastawa stołowa w odcieniach złota to kwintesencja bożonarodzeniowego klimatu. Sprawdź, jakie pomysły na zastawę i złote sztućce na święta mają eksperci marki Gerlach!

Sztućce z kolorach złota w aranżacji stołu na święta

Jak nakryć stół w Wigilię lub Boże Narodzenie, żeby wyglądał naprawdę efektownie? Złote sztućce i błyszczące dodatki w prosty sposób nadadzą nakryciu odświętnego charakteru. Świąteczna zastawa stołowa od marki Gerlach to eleganckie, wykonane z dbałością o każdy szczegół komplety sztućców. Jeżeli szukasz dobrej jakości złotych sztućców do wykorzystania podczas bożonarodzeniowej kolacji, koniecznie sprawdź złote sztućce z oferty Gerlach wykonane ze stali nierdzewnej 18/10, z ponadczasowym designem i wieczystą gwarancją. Sztućce są dostępne do zakupu pojedynczo i w całych zestawach po 24, 48 i 68 sztuk. Dzięki temu bez problemu ugościsz całą swoją rodzinę podczas świątecznej kolacji.

Zastawa stołowa w złotej tonacji stworzy wyjątkową oprawę magicznych chwil spędzanych w gronie najbliższych. Dodaj eleganckie złote sztućce do swojego nakrycia stołu i skompletuj idealną zastawę na wigilijny stół!

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
274 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *