Rozrywka

Fotobudka na szkolną imprezę integracyjną

• Zakładki: 27


Rok szkolny właśnie się zaczął. Dla uczniów z nowej klasy możesz zorganizować wycieczkę lub imprezę w szkole. To doskonałe sposoby na zapoznanie i zintegrowanie dzieciaków czy młodzieży. Zapewnij nowym uczniom niezapomniane wspomnienia, a także namacalne pamiątki. Koniecznie „zaproś” na imprezę integracyjną fotobudkę firmy Fotooczko!

Fotobudka na imprezę szkolną w Łodzi

Zarządzasz szkołą albo prowadzisz klasę w Łodzi lub okolicach? Organizując imprezę integracyjną dla świeżo upieczonych uczniów, pierwszoklasistów podstawówki lub szkoły ponadpodstawowej, nie zapomnij o wynajęciu fotobudki. Ten nieoczywisty, ale funkcjonalny gadżet pozwoli Twoim podopiecznym wykonać zdjęcia koleżeńskie z dopiero co poznanymi osobami. Uzyskane w ten sposób fotografie staną się nieocenioną pamiątką na lata, a może nawet na całe życie. W dorosłości obecne dzieci będą mogły zajrzeć do albumu i zobaczyć, z kim zaprzyjaźniły się już w pierwszych dniach szkoły.

I jak, zainteresowała Cię fotobudka? Łódź i okolice mogą zgłosić się do firmy Fotooczko!

Budka do zdjęć… prawdę ci powie?

Do zdjęć wykonanych w fotobudce podczas imprezy integracyjnej przyjemnie wraca się nie tylko w dorosłości. Nawet po kilku latach spędzonych w szkole ciekawie będzie cofnąć się wspomnieniem do okresu rozpoczęcia nauki i zobaczyć, w kim pokładało się nadzieje na przyjaźń. Może się okazać, że nadzieje były zupełnie nietrafione, bohaterowie zdjęcia zaś ostatecznie usiedli w innych ławkach i zostali tylko odległymi kolegami. A może będzie wprost odwrotnie: bohaterowie fotografii z budki do zdjęć zawiązali przyjaźń lub narodziła się między nimi miłość! Tak czy owak, pamiątka w postaci zdjęcia z fotobudki okaże się bezcenna.

Fotobudka do szkoły – inne okazje

Jeśli spodoba Ci się korzystanie z fotobudki, bez trudu znajdziesz dla niej zastosowanie podczas innych okazji. Urządzasz w szkole festiwal, targi, konkurs? Zapraszasz potencjalnych uczniów na drzwi otwarte? A może potrzebna Ci fotobudka na studniówkę, bal karnawałowy, beania lub inną imprezę? Skontaktuj się z Fotooczkiem z Łodzi, by dopiąć plan wydarzenia na ostatni guzik!

Artykuł powstał we współpracy z firmą Fotooczko.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
55 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *