Rozrywka

Na jakie eventy warto zaprosić szczudlarzy? Odpowiada agencja eventowa IKI Studio

• Zakładki: 30


Szczudlarze to wyjątkowi artyści, którzy potrafią zachwycić publiczność swoimi niezwykłymi umiejętnościami. Dodadzą uroku każdej imprezie – od urodzin, przez festyny i koncerty, na eventach firmowych skończywszy. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zwrócenia uwagi na dany element eventu czy też wyróżnienia się na tle innych zdarzeń o podobnym charakterze.

Na pytanie, co może robić szczudlarz na twojej imprezie, łatwiej odpowiedzieć, czego robić nie może, bo ograniczeń jest zdecydowanie mniej niż możliwości, szczególnie gdy masz do czynienia z profesjonalistami. Wykwalifikowani szczudlarze potrafią skakać, tańczyć, wisieć na linie, wykonywać akrobacje i robić wiele innych rzeczy, o które zostaną poproszeni. Możesz zatrudnić ich zarówno do animowania uczestników zdarzenia, jak i promowania konkretnych usług lub produktów. Szczudlarze mogą rozdawać ulotki, gadżety, pozować do zdjęć, być tylko tłem dla eventu, dodatkowym elementem brandingu, jak również klamrą spinającą poszczególne atrakcje. Górujące nad tłumem postacie mogą występować w roli fotografów lub filmowców, dokumentując event z innej, wyższej perspektywy. 

Kiedy i gdzie warto zaprosić szczudlarzy? 

Barwne postacie na szczudłach najlepiej czują się podczas imprez plenerowych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zaprosić ich na zdarzenie odbywające się w pomieszczeniu. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie od ilości i jakości atrakcji zależy powodzenie eventu. Szczudlarzy najczęściej można spotkać na imprezach dla dzieci, koncertach i festiwalach. 

Jak wybrać odpowiednich szczudlarzy na imprezę?

Szczudlarze to wyjątkowi artyści, którzy potrafią zaangażować publiczność i wprowadzić niezapomniany klimat na każdej imprezie. Jak wybrać najlepszych? Zacznij od określenia swoich potrzeb. Czas trwania eventu, podłoże, na jakim będę poruszać się szczudlarze, ilość zaangażowanych osób, czas spędzony na czynnej animacji, a także motyw eventu – te wszystkie czynniki będą mieć wpływ na podjęcie współpracy ze szczudlarzami. Koniecznie trzeba sprawdzić doświadczenie i referencje artystów. Dobrym pomysłem jest również obejrzenie filmików prezentujących poprzednie występy. Należy również upewnić się, że szczudlarze mają odpowiedni sprzęt i rekwizyty do swojego występu oraz czy są przygotowani do pracy z dziećmi. 

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
42 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *