Rozrywka

Najważniejsze koncerty disco polo 2023 – LISTA wydarzeń od twórców portalu Disco Polo Info

• Zakładki: 405


Muzyka disco na żywo to prawdziwa gratka dla fanów gatunku. Większość koncertów i tras koncertowych największych artystów odbywa się w letnich miesiącach roku. Już teraz znamy daty kilku największych wydarzeń disco polo tego roku. Na wybrane z nich można już kupić bilety. Zobacz, gdzie możesz posłuchać ulubionych wykonawców disco polo na żywo w 2023 roku.

Muzyka disco polo na żywo

Koncerty disco polo to idealna okazja, żeby świetnie się bawić i posłuchać ulubionych utworów na żywo. Gdzie, kiedy i kogo będzie można usłyszeć w nadchodzących miesiącach?

Dla fanów Skolima mamy dobre wiadomości – na koncert można będzie się wybrać już 28 kwietnia do Kielc. Z kolei sezon największych letnich imprez disco polo otwiera Kielecka Gala Disco Polo 2023. Event odbędzie się 23 czerwca 2023 w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach, a na scenie nie zabraknie największych nazwisk muzyki tanecznej. Tegoroczna Gala Disco Polo gości całą plejadę polskich gwiazd. Na koncercie będzie można usłyszeć największe hity zespołu Akcent i Zenona Martyniuka oraz przeboje zespołu Boys. Fani będą mogli też posłuchać na żywo utworów zespołu Weekend, Miły Pan i Ronnie Ferrari, który zyskał ogromną popularność za sprawą hitu „Ona by tak chciała”.

Już 15 lipca będzie miał miejsce Festiwal Disco Dance, w Olsztynie koło Częstochowy, na zamku Olsztyn. Gośćmi festiwalu będą między innymi Ronnie Ferrari, After Party, D-Bomb oraz Tarzan Boy. Na imprezie wystąpią też Dance Express, Hasztak, Gesek i Diwers Dance. 

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
828 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *