Rodzina

Fotograf ślubny z pasją – jak go znaleźć?

• Zakładki: 16


Wybór fotografa ślubnego jest ogromnie istotnym elementem przygotowań do wyjątkowego dnia, w którym powiecie sobie „tak”. To właśnie ta osoba będzie miała za zadanie stworzyć piękne wspomnienia, zamknąć je w obrazach i to w taki sposób, który najlepiej odda podniosłą atmosferę oraz wszystkie emocje. Na co zwrócić uwagę, zanim zlecicie komuś wykonanie fotorelacji ze ślubu?

Wzajemne zrozumienie i szczypta kreatywności

Zacznijcie od wspólnego określenia swoich oczekiwań. Ustalcie, na jakim klimacie zdjęć Wam zależy? Romantyczne, czy pełne ekspresji z nutką szaleństwa? Jeśli nie jesteście zdecydowani, poszukajcie inspiracji w sieci. Wpiszcie w wyszukiwarkę fotograf na ślub Warszawa i sprawdźcie, jak wyglądają prace poszczególnych fotografów.

Zanim zdecydujecie się na tego konkretnego, zapoznajcie się z jego portfolio oraz przejrzyjcie stronę internetową. Profesjonalna witryna oraz merytoryczne teksty wiele mówią o zaangażowaniu oraz dokładności danego fotografa. Kiedy wszystko będzie Wam odpowiadać, umówcie się na rozmowę, najlepiej spotkanie osobiste. Będziecie mogli w jego trakcie opowiedzieć, jak ma wyglądać ślub oraz przyjęcie, w jakim klimacie się odbędzie uroczystość oraz wesele. Przedstawicie swoją wizję, poznacie propozycje fotografa i sprawdzicie, czy nadajecie na tych samych falach. To bardzo ważne, by czuć nić porozumienia z fotografem ślubnym. Powinien się wykazywać maksymalnym zrozumieniem Waszych idei, a jednocześnie kreatywnością i pomysłowością.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Fotograf ślubny Warszawa – Paweł Kotas

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
107 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *