Czas wolny

Ja wybrać hotel w Emiratach Arabskich

• Zakładki: 43


Egzotyczne podróże wymagają nieraz niezłych umiejętności logistycznych. Jak znaleźć ciekawe miejsce? Gdzie kupować bilety? Które miesiące w roku są najlepsze na taki wypad? itp. No a najważniejsze to gdzie będziemy spać?

Spory wybór hoteli, apartamentów i willi w Emiratach Arabskich

Na jednej ze stron internetowych, którą firmuje Luksusowe biuro podrózy CARTER znaleźliśmy dużo ciekawych propozycji na luksusowy urlop. Na pewno każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Spodobała nam się szczególnie jedna z willi w Dubaju z trzema sypialniami i powierzchnią 326 metrów kwadratowych. Miejsce nazywa się Nikki Beach Resort & SPA.

A może wolelibyście nocować w kompleksie najbardziej luksusowych hoteli i butików wraz ze słynnym nowym hotelem Al Naseem? Tam dostaniecie wspaniałą willę z dwoma sypialniami i basenem tylko na własną Waszą wyłączność.

Aż 1539 przepięknych pokoi (albo też luksusowe apartamenty) oferuje gościom Atlantis The Palm.

Oczywiście to nie wszystkie propozycje super ciekawych miejsc jakie udało nam się podpatrzeć. Sami sprawdźcie jakie są jeszcze inne możliwości i gdzie naprawdę chcielibyście się wybrać.

Na własną rękę czy z biurem podróży?

Jeżeli boicie się wypadów na własną rękę – bo problemy z językiem obcym albo nie ma pewności czy rezerwujecie to co naprawdę chcecie warto skorzystać z usług biura podróży, które wszystkim się zajmie. Począwszy od rezerwacji miejsca przez planowanie terminu a nawet pomoże w bezpiecznym dotarciu do celu.

Opisywane wyżej miejsca i wiele innych w krajach arabskich pomoże Wam zarezerwować Biuro Podróży Carter.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
196 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *