Czas wolny

Sklepy epapierosowe

• Zakładki: 44


Wśród palaczy coraz popularniejsze staje się sięganie po metody alternatywne. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modeli papierosów elektronicznych różnych producentów. Jest to szansa, aby wybrać sprzęt najbardziej dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz porzucić szkodliwe przyzwyczajenia związane z sięganiem po suszony tytoń zawinięty w cienką bibułę, pozostawiający po zapaleniu nieprzyjemny i trudny do usunięcia zapach oraz powodujący żółte przebarwienia na wszystkich elementach wyposażenia naszego domu, a także na paznokciach i zębach.

Elektroniczna alternatywa dla tytoniu

Elektronika dociera do coraz to nowszych sfer życia. Coś, co jeszcze kilka lat temu wydawało się niemożliwe, staje się codziennością. Palenie elektroniczne to skuteczna alternatywa dla tradycyjnych papierosów. W kieszenie wielu osób zamiast paczki papierosów tradycyjnych coraz częściej pojawia się epapieros. Sklep, w którym można zakupić papierosy elektroniczne to także coraz częstszy widok w pasażach handlowych czy galeriach. Na czym polega fenomen elektronicznego palenia? Rozwiązuje ono wiele problemów dręczących osoby palące. E-papierosy zapewniają doświadczenia zmysłowe porównywalne z papierosami takie, jak gęste obłoki dymu tak cenione przez większość palaczy oraz dostarczające do organizmu odpowiednią dawkę nikotyny. Jednak palenie epapierosów nie jest obarczone nieprzyjemnym zapachem. Gęste obłoki białego dymu to nic innego jak para wodna. Zawiera ona niewielkie ilości substancji zapachowych, pozostawiając lekki i świeży zapach, łatwy do wywietrzenia. Dzięki elektronice palacz może teraz ładnie pachnieć.

Zdrowe palenie?

Żaden rodzaj papierosów czy to papierosy tradycyjne, elektroniczne, czy podgrzewacze, nie jest całkowicie zdrowy i pozbawiony konsekwencji. Jednak wybierając „mniejsze zło” warto się przyjrzeć bliżej epapierosom. Dostarczają one do organizmu dawkę nikotyny, która jest substancją silnie uzależniającą i toksyczną. Jednak w przeciwieństwie do spalanego tytoniu nie powodują wnikania do naszych płuc wielu silnie toksycznych substancji takich jak nikiel, arsen, formaldehyd, benzen, czy amoniak. Są to substancje, które wywołują zatrucie organizmu, działają rakotwórczo, powodują rozpad krwinek oraz utrudniają wnikanie tlenu, w konsekwencji wywołując częściowe niedotlenienie. Epalenie pozwala na uniknięcie wielu nieprzyjemnych konsekwencji nałogu.

Najlepszym rozwiązaniem jest niezapalenie pierwszego papierosa. Jeśli jednak już zapaliliśmy, to wybierzmy się do jednego ze sklepów stacjonarnych ecygaretka.pl i sięgnijmy po zdrowszą alternatywę dla palenia, a dzięki profesjonalnemu doradztwu nasze potrzeby zostaną w pełni zaspokojone.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Ecygaretka.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
79 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *