Rozrywka

Balony z helem w Krakowie — dlaczego warto wybierać je jako dekorację przyjęcia?

• Zakładki: 30


Jednymi z popularniejszych dekoracji na każdą okazję są balony z helem. Z uwagi na mnogość kształtów i kolorów wybiera je coraz więcej osób. W czym są lepsze od tradycyjnych balonów i na jakie przyjęcia będą pasować?

Rodzaje balonów na hel

Wyróżniamy dwa rodzaje balonów, które nadają się do napełnienia ich helem. Pierwsze są balony lateksowe, czyli bardzo trwałe i mogące utrzymać swój pierwotny kształt nawet przez 2 miesiące. Co ciekawe, praktycznie w ogóle nie pękają same z siebie. Możemy kupić je w wersji pastelowej lub metalicznej. Drugim rodzajem są balony foliowe. To właśnie je spotykamy często w wielu ciekawych wzorach, kształtach, z nadrukami bądź bez. Najlepsze balony z helem w Krakowie zamówimy zazwyczaj w agencjach eventowych i wyspecjalizowanych w tym sklepach.

Jak długo utrzymują się balony z helem?

Największą zaletą balonów napełnianych helem jest przede wszystkim ich trwałość. Niezbędnikiem do jej zapewnienia jest oczywiście hel będący lżejszym od powietrza, dzięki czemu balony samoistnie się unoszą. Ogromny wpływ na czas unoszenia się ma szczelność balonu. Musimy więc upewnić się, że jest on silnie i trwale związany. Balony lateksowe unoszą się zwykle od 12 do 24 godzin, a foliowe nawet do miesiąca. Dodatkowo są skonstruowane w taki sposób, że można dopełnić je helem przez specjalny wentyl samozamykający.

Balony z helem są ciekawą dekoracją na najróżniejsze przyjęcia. Wybór kształtów i form sprawia, że możemy dopasować je do każdej tematyki imprezy.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Iki-Studio.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
77 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *