Rodzina

Jak wybrać miejsce na wesele?

• Zakładki: 25


Aby zaplanować idealną uroczystość weselną, trzeba podjąć wiele trudnych decyzji. Jedną z nich jest wybór miejsca, w którym odbędzie się przyjęcie weselne. Zastanawiasz się, w jaki sposób wybrać najlepsze miejsce imprezy? Gdzie urządzić wesele? Co wziąć pod uwagę, żeby spełnić swoje marzenia o idealnym weselu? Sprawdź nasze wskazówki!

Idealne miejsce na przyjęcie weselne

Najważniejsza jest oczywiście lokalizacja. Jak daleko od kościoła albo urzędu znajduje się sala? Wolicie wesele poza miastem czy w centrum? Czy miejsce nie jest zbytnio oddalone od Waszego miejsca zamieszkania? Na te pytania koniecznie odpowiedzcie sobie, zanim wybierzecie lokalizację miejsca weselnego. Warto wziąć pod uwagę, że im dalej, tym większe będą koszty wynajęcia dekoratora czy fotografa. Jeżeli planujecie wesele w stolicy, najlepszym wyborem będzie fotograf ślubny z Warszawy i sala w okolicy miasta. Przemyślcie też kwestię zdjęć – czy wybrane miejsce będzie się prezentować dobrze na zdjęciach od fotografa? To przecież najważniejsza pamiątka z przyjęcia. 

Inne pytanie, jakie warto sobie zadać, to: w jakim stylu chcecie urządzić wesele? Wesela w stylu glamour lepiej zorganizować w hotelu, pałacyku albo restauracji. Planujecie rustykalne wesele w plenerze? Idealne miejsce na wesele w klimacie boho to nowoczesna stodoła albo sala z elementami drewna zlokalizowana w pobliżu lasu. Wybór konkretnej sali, restauracji albo miejsca na przyjęcie w plenerze uzależnijcie od motywu przewodniego wesela. Jeżeli planujecie duże wesele, wynajmijcie salę, która pomieści wszystkich zaproszonych gości. W ten sposób uda Wam się wybrać idealne miejsce na wesele!

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
61 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *