Moda

Jak wybrać sukieneczki dziewczęce na lato?

• Zakładki: 11


Za oknem mamy coraz wyższe temperatury, a to najlepszy znak, że idzie lato. A lato to idealny czas na sukienki! Kiedy na dworze panuje skwar, małe dziewczynki możemy stroić w kolorowe, dziewczęce sukienki. Jak wybrać taką sukienkę dla dziewczynki na lato?

Przewiewny materiał sukienki dla dziewczynki na lato

Urocze sukieneczki dziewczęce kuszą kolorami i wzorami, przez co przy wyborze łatwo zapomnieć o podstawowej funkcji takiego ubrania. Dziecku ma być w nim w miarę możliwości chłodno. Odpowiedni poziom termoregulacji zapewnią bawełniane sukienki dziewczęce. Bawełna jest przewiewna i dobrze oddaje wilgoć. Materiał zapewni dziewczynce pełną swobodę ruchów, a przy tym zapewni przyjemną swobodę w upalne, letnie dni. Dobrym wyborem będą też sukienki dla dziewczynki z wiskozy, lnu albo lyocellu. W upały unikaj raczej sukienek z syntetycznych materiałów.

Krój sukienki, który zapewni dziecku swobodę

Najlepiej, kiedy sukienka dla dziewczynki jest luźna i rozkloszowana. W ten sposób nie ograniczy dziecku swobody poruszania się i nie sprawi mu dyskomfortu. Bez względu na wiek – czy to mały bobas czy nastoletnia dziewczynka – wygoda jest przecież najważniejsza. Rozkloszowane sukienki i luźne sukienki-ogrodniczki nie będą się przyklejać do ciała latem, kiedy pogoda sprzyja zabawie na świeżym powietrzu. Dobrym pomysłem będą sukieneczki dla dziewczynek na ramiączkach. W takim stroju mała kobieta będzie mogła bez skrępowania ruszać ku każdej przygodzie!

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem internetowym diuneo.pl.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
14 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *