Kulinaria

Najlepsze pomysły na torty na wieczór panieński

• Zakładki: 23


Czego nie może zabraknąć na wieczorze panieńskim? Tortu! Słodki tort na wieczór panieński to clou programu, dlatego musi być wyjątkowy i dopasowany do okazji. Musi być dopracowany w każdym calu, zarówno pod względem smaku, jak i wyglądu. Zobacz, jak przygotować pyszny i efektowny tort na wieczór panieński dla przyszłej panny młodej. 

Jaki tort na wieczór panieński?

Jedną z opcji, na jaką możesz się zdecydować, jest zabawny tort w kształcie męskiego torsu albo w wersji dla dorosłych. Innym pomysłem jest napis albo ozdoba nawiązująca do pożegnania z życiem singielki. Musisz mieć jednak pewność, że przyszłej pannie młodej taki pomysł się spodoba, jako że to raczej specyficzny rodzaj poczucia humoru. Bardziej bezpieczną opcją będą torty na wieczór panieński w stylu glamour, które można zobaczyć na Instagramie i Pintereście. To spektakularne, bogato zdobione torty w nietypowych kolorach, często udekorowane kwiatami i subtelnymi ozdobami. Cukiernie często wykonują też torty zdobione słodyczami, najlepiej tymi, które panna młoda lubi najbardziej.

Tort z cukierni czy pieczony samodzielnie?

Torty na wieczór panieński można piec samemu albo zamówić gotowy tort z cukierni. W sieci znajdziesz mnóstwo przepisów na torty do samodzielnego wykonania, ale nic nie przebije tortu przygotowanego przez profesjonalnego cukiernika. Jeśli zależy Ci na efekcie wow i nietypowych dekoracjach, zamów tort w cukierni. W ten sposób zyskasz gwarancję, że tort zrobi wrażenie zarówno na pannie młodej, jak i na pozostałych gościniach imprezy.

Artykuł powstał przy współpracy z cukiernią Cieślikowski.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
45 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *