Kulinaria

Sushi na specjalne okazje i nie tylko. Poznaj ofertę Susharni w Łodzi!

• Zakładki: 36


Z każdym rokiem popularność sushi w Polsce rośnie, a jednocześnie otwiera się także coraz więcej restauracji z tym japońskim przysmakiem. Mieszkańcy Łodzi mają do dyspozycji wiele miejsc, w których skosztować można prawdziwego sushi, a jednym z nich jest restauracja Susharnia. Kiedy warto się do niej wybrać?

Wypad z przyjaciółmi

Wyjście z przyjaciółmi na wspólny posiłek to świetne rozwiązanie dla spędzenia czasu razem przy smacznym jedzeniu. Wielbiciele japońskiej kuchni mogą zdecydować się na sushi Śródmieście w Łodzi, gdzie zostaną zaserwowane im najsmaczniejsze maki, nigiri czy futomaki w mieście. Przy tak apetycznych potrawach z pewnością nikomu uśmiech nie zejdzie z twarzy.

Lunch biznesowy

Restauracje serwujące sushi to idealne miejsce na biznesowy lunch. Zamiast głośnej i przepełnionej ludźmi kawiarni można spędzić nieco czasu w klimatycznym miejscu z niezwykłą atmosferą przywodzącą na myśl Kraj Kwitnącej Wiśni. Do tego wystarczy dodać przepyszne japońskie rolki wypełnione po brzegi wysokiej jakości składnikami i spotkanie z pewnością zakończy się sukcesem.

Kolacja dla dwojga

Na wieczorny wypad na sushi warto zaprosić także drugą połówkę. Romantyczna kolacja wcale nie musi opierać się wyłącznie na daniach kuchni europejskiej. Znacznie większe wrażenie na wybrance lub wybranku zrobi oryginalny zestaw sushi ze świeżymi składnikami podany w atrakcyjny sposób. To także swego rodzaju przygoda i szansa na wspólne próbowanie nowych rzeczy.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
37 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *